Draugystės g. 17-1

Kaunas, Lietuva

+370 662 40 558

info@industrum.lt

CNC Frezavimas | CNC Metalo Frezavimas » Industrum.lt

CNC frezavimasCNC frezavimo paslaugos yra viena iš pagrindinių mūsų teikiamų metalo apdirbimo paslaugų. Projektavimas ir gamyba yra tampriai susiję, tad galime pasiūlyti ne tik apdirbimo, bet ir projektavimo paslaugą. Patyrę technologai, įgudę CAD (kompiuterinio projektavimo) ir CAM (kompiuterinės gamybos) inžinieriai suras geriausią būdą gaminti aukščiausios kokybės CNC frezuotas detales ir komponentus. Turėdami plačias galimybes ir didelę patirtį, mes galime savo klientams pasiūlyti aukščiausio lygio CNC frezavimo paslaugas tiek vienetinei, tiek serijinei gamybai.

Gamyboje naudojami CNC frezavimo 3 ašių, 4 ašių ir 5 ašių įrengimai, taip pat pagalbiniai universalūs įrengimai. Tai mums leidžia pagaminti praktiškai bet kokio dydžio detales, iš labai įvairių medžiagų ir tiksliai pagal brėžinį. CNC frezavimą naudojame mechaninių komponentų gamyboje iš plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, žalvario, plastiko ir kitų medžiagų. Ypatingai tiksliems darbams, kai frezavimo būdu reikalaujami tikslumai nepasiekiami – naudojame šlifavimo įrengimus.

Gaminių kokybės patikrinimai ir patikimi žaliavų tiekėjai užtikrina mūsų tiekimo grandinės vientisumą, todėl jūs gaunate tiksliai tai, ką užsakėte. Esame prototipų gamybos ir nedidelės apimties serijinės gamybos ekspertai, tad greitis ir lankstumas yra mūsų stiprioji pusė.

Maksimalūs apdirbamos detalės matmenys 2500x900x800mm. CNC frezavimas yra naudojamas ir grūdintiems plienams apdirbti.
Taip pat teikiame šlifavimo, terminio apdorojimo, dažymo ar galvaninio apdorojimo paslaugas.
Teikiame ir atvirkštinės inžinerijos paslaugas, kai reikia pagal pateiktą pavyzdį atkurti jo konstrukcinius sprendimus ir pagaminti detalę.

Turite projektą, kuriam yra reikalingas CNC frezavimas?

Tiesiog atsiųskite mums užklausą su detalės brėžiniu, eskizu ar nuotrauka. Mes būtinai su Jumis susisieksime ir įgyvendinsime Jūsų projektą!