Draugystės g. 17-1

Kaunas, Lietuva

+370 662 40 558

info@industrum.lt

CNC Tekinimas | Metalo Tekinimo Darbai | Paslaugos » Industrum.lt

tekinimas

CNC tekinimo paslaugos yra viena iš pagrindinių mūsų teikiamų metalo apdirbimo paslaugų. Šią paslaugą būtų galima atskirti į dvi skirtingus profilius: vienetinę gamybą, kuriai dažniausiai yra pasitelkiami universalūs įrengimai ir serijinę gamybą, kur yra naudojami tekinimo automatai. Projektavimas ir gamyba yra tampriai susiję, tad galime pasiūlyti ne tik apdirbimo, bet ir projektavimo paslaugą.

CNC tekinime sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti savo klientams aukšto tikslumo apdirbimą itin tiksliems komponentams. Serijiniu būdu gaminami varžtai, velenai, tarpinės, kaiščiai, jungiamosios detalės, vamzdžių jungiamosios detalės, ir kt. Visada galime parinkti tinkamą tekinimo procesą, kad būtų patenkinti jūsų reikalavimai.
Labai aukšto tikslumo reikalaujančioms detalėms, ilgiems velenams, grūdintoms detalėms naudojame cilindrinio šlifavimo įrengimus. Mūsų tinkle esantys CNC apdirbimo įrengimai ir inžinieriai užtikrina, kad mūsų klientai gaus aukščiausios kokybės CNC tekintas detales.

CNC tekinimas dažnai pasitelkiamas tiek serijinei gamybai, tiek ir vienetiniams gaminiams. Mūsų partnerių tinklo turimi tekinimo pajėgumai leidžia greitai reaguoti į naujus užsakymus. Mechaninių komponentų gamyba iš plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, žalvario, plastiko ir kitų medžiagų. Prie CNC tekinimo galime pasiūlyti ir frezavimą 3 ašių ir 5 ašių įrengimais, bei cilindrinį šlifavimą.

Teikiame ir atvirkštinės inžinerijos paslaugas, kai reikia pagal pateiktą pavyzdį atkurti jo konstrukcinius sprendimus ir pagaminti detalę.

Turite projektą, kuriam yra reikalingas CNC tekinimas?

Tiesiog atsiųskite mums užklausą su detalės brėžiniu, eskizu ar nuotrauka. Mes būtinai su Jumis susisieksime ir įgyvendinsime Jūsų projektą!